banner16

MHP bir ilde daha aday açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), yerel seçimlerde yarışacak 55 adayını daha açıkladı. 

21 Ocak 2024
MHP bir ilde daha aday açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz 55 adayın daha açıklandığını duyurdu.

Açıklanan listeye göre, MHP'nin Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser oldu. Ayrıca, 54 ilçenin de belediye başkan adayı açıklandı.

MHP'li Durmaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 7. etap olarak adaylıkları kesinleşen 1 İl,  54 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır."

İşte açıklanan adayların tam listesi:

  1. Düzce: Yılmaz Eser
  2. Çanakkale/ Ayvacık: Muharrem Şahin
  3. Çanakkale/ Bayramiç: Tuncay Özkaya
  4. Çanakkale/ Biga: Sıtkı Keçeci
  5. Çanakkale/ Bozcaada: Samet Turhal
  6. Çanakkale/ Çan: Davut Karagöz
  7. Çanakkale/ Ezine:  Tahsin Yüksel
  8. Çanakkale/ Gelibolu: Hüseyin Öner Gündoğdu
  9. Çanakkale/ Gökçeada: Halil Rüştü Akgün
  10. Çanakkale/ Lapseki:  Âdem Balta
  11. Çanakkale/ Yenice:  Kemal Cangül
  12. Düzce/ Akçakoca:  Mehmet Okan Yanmaz
  13. Düzce/ Cumayeri:  Mustafa Koloğlu
  14. Düzce/ Çilimli: İsmail Bayrak
  15. Düzce/ Gölyaka: Muzaffer Coşkun
  16. Düzce/ Kaynaşlı: Eftal Altundal
  17. Edirne/ Lalapaşa: Bedir Adıyaman
  18. Edirne/ Meriç: Ahmet Durmaz
  19. Edirne/ Süloğlu: Halil Özgüven
  20. Edirne/ Uzunköprü: Erdoğan Orman
  21. Giresun/ Alucra: Mete Metinyurt
  22. Giresun/ Bulancak: Fatih Alparslan
  23. Giresun/ Çamoluk: Fatih Düz
  24. Giresun/ Dereli: Cihan Özdemir
  25. Giresun/ Doğankent: Resul Tekin
  26. Giresun/ Espiye: İbrahim Yanık
  27. Giresun/ Eynesil: Barış Güdük
  28. Giresun/ Görele:  Hasan Ali Kodal
  29. Giresun/ Keşap: Nihat Yılmaz
  30. Giresun/ Şebinkarahisar: Mustafa Zahir Bakıcı
  31. Giresun/ Yağlıdere: Yaşar İbaş
  32. Isparta/ Aksu: Aksoy Karaduman
  33. Isparta/ Atabey: Aziz Eraslan
  34. Isparta/ Eğirdir:  Mehmet Demirel
  35. Isparta/ Gelendost: Hakan Demirtaş
  36. Isparta/ Gönen:  Mete Elcim
  37. Isparta/ Keçiborlu:  İbrahim Gündüz
  38. Isparta/ Sütçüler: Kasım Kutlu
  39. Isparta/ Yalvaç: Halil Hilmi Tütüncü
  40. Kırklareli/ Babaeski: Hakan Arıcı
  41. Kırklareli/ Demirköy: Muhlis Yavuz
  42. Kırklareli/ Lüleburgaz: İbrahim Yılmaz
  43. Kırklareli/ Pehlivanköy: Pınar Akyüz Şahin
  44. Kırklareli/ Pınarhisar:  Sabri Özcan
  45. Kırklareli/ Vize: Sencer Karaman
  46. Uşak/ Banaz:  Aziz Bulut
  47. Uşak/ Eşme: İlhan Özkan
  48. Uşak/ Karahallı: Şenel Çakır
  49. Uşak/ Sivaslı:  Ali Çetin
  50. Uşak/ Ulubey: Yorum Eskici
  51. Yalova/ Altınova: Kemal Şenol
  52. Yalova/ Armutlu:  Mustafa Tokat
  53. Yalova/ Çınarcık:  Leyla Kılıç
  54. Yalova/ Çiftlikköy:  Yaşar Boz
  55. Yalova/ Termal: Serkan Ergen

Yorumlar
Adınız
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner50