BİST
ALTIN
DOLAR
STERLİN
EURO

banner16

Revizyon Burun Ameliyatı Nedir Neden Yapılır?

 

31 Mayıs 2022
Revizyon Burun Ameliyatı Nedir Neden Yapılır?

Aslında revizyon burun estetiği normal estetikten hiçbir farkı olmayıp sadece tek bir burun şekli için yapılan estetik ismine verilmektedir. Günlük hayatta vücudumuzda en çok önem verdiğimiz ve dikkat ettiğimiz kısım yüzümüzdür. Yüz kişiye kimlik kazandıran ve onun olmasını sağlayan en önemli bir organdır. Yüzde bulunan her şey kişinin toplumun bakış açısı ve kendi güzelliği açısından karar verilecek en önemli etmenleri taşıyan organdır. Yüzde bulunan burun da bunlardan biridir. Yüzün ve bizim en yegâne organlarından olan burun herkes için oldukça önemlidir.

Hem kadın hem de erkek için oldukça önemli olan burun hayatımızda çok fazla özelliğe ve yere sahip bir organdır. İşlemin yapıldıktan sonra kişide oldukça fazla güzel bir etki ve geri kalan hayatında özgüven sahibi olmasına yardımcı olur. İşlemin bir süresi olmayıp kesin olarak çözüm haline gelmiştir. Revizyon burun estetiği herkes tarafından olumlu karşılanmaktadır.

Revizyon Burun Ameliyatı Nasıldır?

Normal revizyon burun ameliyatı l burun estetiğinden farklı olarak burun kemiğinin yamuk olması anlamına gelmektedir. Bu alanda yaptığımız işlemde burunun yamuk olması ve o yönde yapılan işleme verilen ad revizyon burun ameliyatı olarak geçmektedir. Yegâne organlardan olan burun vücudun neredeyse en önemli kısımlarından olup kişiye artı veya eksi avantajlar sağlar. Herkesin burnu aynı şekle sahip olmamakla birlikte herkesin hoşuna da gitmeyebilir.

Bu yüzden burun şeklini değiştirmek isteyen kişilerin başvurduğu en sağlam ve en etkili yöntemlerden olan kesin çözüm veren işlemlerden olan revizyon burun estetiği işlemi gün geçtikçe gelişmekte ve beğenilme oranı artmaktadır. Oldukça fazla avantajı olan bu işlemi kadın ve erkek olmak üzere herkes yaptırabilir.

Revizyon Burun Ameliyatı Kimlere Yapılmalıdır?

İşlemin yapılması oldukça avantajlı ve hayatımızda çoğu kişiye bu işlem yapılırken istisnai durumlar söz konusu olabilir. Bu durumlarda da kişi istisnai durumlar geçtikten sonra işlemini kolay bir şekilde yaptırabilir. İstisnası olan durumlarda kişiye bu işlemi yapmak oldukça tehlikeli ve yasal olmayan işlem olarak gözetilecektir.

On sekiz yaşını doldurmuş bayan ve baylar için yapılan bu işlemde çocuklara yapılması uygun görülmez. Bunun sebebi ise gelişimini tamamlamayan çocuklarda sonradan değişme söz konusu olabilir. Revizyon burun ameliyatı hamile ya da herhangi bir rahatsızlık olup buna engel olacaksa o zaman o kişilere de bu işlem uygulanamaz. Burun yamukluğu eğriliği kısacası burun kemeri ilan kişilere uygulanan bu işlem kısa sürede yapılır. Herkes tarafından oldukça beğenilen bu işlem için revizyon burun ameliyatı fiyatları da bir o kadar avantajlıdır.

Revizyon Burun Ameliyatı Fiyatları

Revizyon burun ameliyatı işlemi kısa sürede kolayca yapılan bir işlemdir. Bu işlem her ne kadar kısa sürse de kişide tedirginlik ve korkuya sebep olabilir. Bu işlemin bitişi ve başlangıcı süresi baza alınarak burun şekli ve kişinin yaşı baza alınarak hesaplanan revizyon burun ameliyatı fiyatları oldukça uygun olup kişiye ödeme konusunda her türlü destek ve imkan sağlanmalıdır.

Bu sayede de kişi ödeme konusunda hiçbir zorluk çekmeden hem ödemesini yapar hem de kendini sıkıntıya sokmadan sağlığına kavuşmuş olur. Hal böyle iken de bir işleme artan talep bir o kadar fazla bir hale gelir. Herkes tarafından başarı ile algılanan bu işlem için çok iyi bir doktor ve çok iyi bir klinik ile bu işlem tamamlanmış olur. Revizyon burun ameliyatı fiyatları oldukça uygun olup hiçbir şekilde kişiyi zorlamadan cep yaktırmadan kolayca işlem tamamlanmış olur.

Burun Estetiği Rinoplasti Nedir?

Rinoplasti nasıl yapılır? Rinoplasti(Burun estetiği), burnun şeklinin değiştirildiği bir plastik cerrahi işlemdir: boyut, ucun şekli, burun deliklerinin kalınlığı, septumun eğriliği, burun ile üst dudak arasındaki açı vb. işlemler yapılabilir. Ancak burun estetiği her zaman kişinin görünüşünü iyileştirmek istediği sağlam bir estetik soruna cevap veremez. Burunda nefes almayı zorlaştıran doğuştan veya travmatik malformasyonların varlığında (örneğin nazal septum deviasyonu) gerekli olabilir.

Burun estetiği fiyatları, burnun nihai şeklini belirlemek için amacına ve estetik kriterlerine göre hastaya müdahalenin sonuçları hakkında tavsiye vermesi gereken deneyimli bir plastik cerrah tarafından yapılmalıdır. Bu müdahale 16 yaş altı kişilere önerilmemekte ve ebeveynlerin tek taraflı kararı olmaması sağlanmalıdır.

Yorumlar
Adınız
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.